NB: Dette seminaret er avlyst og det er ikke mulig å melde seg på her nå. Følg med i våre kanaler, så annonserer vi nye seminarer.

Om du er nybegynner eller erfaren løper, så kan alltid påfyll av motivasjon og tips være nyttig. Runner’s World har samlet tre svært inspirerende og flinke personer som kan løping. Thomas Stordalen vil dele sin historie og fortelle at alt er mulig. Jack Waitz og Kari Uglem vil svare på spørsmål og ulike påstander rundt det å løpe. Vi har også med vår samarbeidspartner på dette seminaret Right To Play ved ultraløperen Jimmy Vika.

Dine spørsmål
Vi oppfordrer deg allerede nå til å sende inn dine spørsmål til Jack og Kari. Vi samler sammen og lager en egen del på seminaret hvor så mange som mulig av disse spørsmålene blir besvart. Spørsmål legges inn i påmeldingsskjemaet nederst i artikkelen. I tillegg skal deltakerne på seminaret få stille sine spørsmål underveis også.

Jack Waitz
Den erfarne løpetreneren innehar mye kunnskap rundt løping og trening. Han skriver en av de mest populære spaltene i Runner’s World, han har et enormt nettverk i løpeverden og har ikke minst vært trener for mange flinke løpere. Blant andre Grete Waitz.
Se video: Du vil bli sliten

Kari Uglem
Med NM-tittel på 800-meter og deltakelse i World Cup langrenn har Kari bred bakrunn fra idretten. Hun er også løpetrener hos og en av gründerne av How2Run, hvor hun har kurset løpere på alle nivåer, fra nybegynnere til supermosjonister.

Thomas Stordalen
Vår faste blogger og inspirator Thomas har gått fra en sofatilværelse med altfor mange kilo på kroppen, til å bli en habil langløper. Hans historie og motiverende vesen vil garantert gi deg en enorm lyst til å løpe.
Se video: Dette løpet forandret livet mitt

Praktisk informasjon
Seminaret arrangeres på Idrettens Hus ved Ullevål Stadion i Oslo onsdag 27. mai klokken 19.00-21.15.

Første del av seminaret vil Thomas fortelle sin inspirerende løpehistorie. Etter en liten pause vil Jack og Kari gi deg råd og tips til hvordan du kan utvikle løpingen din – uansett nivå.

Påmelding skjer via skjemaet nederst i denne artikkelen. Det er begrenset antall plasser.

Deltakeravgiften er todelt
450 kroner per person.
750 kroner hvis du melder på deg selv og en person til (325 kroner per pers).

Påmeldingen er bindende for deg og den personen du evt melder på, og det blir sendt ut faktura for deltakelse før seminaret 27. mai. Faktura blir sendt fra arrangørselskapet Activity Group til e-posten du oppgir ved påmelding.

Påmeldingsskjema finner du under bildet.