Få startnummer til Sentrumsløpet 27. april når du blir Runner’s World medlem.

Det er begrenset antall plasser med startnummer til Sentrumsløpet så her gjelder det å være rask!

Du får fantastiske medlemsfordeler hos Runner’s World samtidig som du kan delta på Sentrumsløpet.

Runner’s World Norge er laget av norske løpere med spisskompetanse på alt fra løpeteknikk og skadeforebygging til idrettsvitenskap og ernæring, i tillegg får du treningsprogram, grundige sko- og produkttester, samt inspirerende intervjuer og reportasjer.

Som RW-medlem får du også en rekke fordeler som sikrer deg motivasjon, kunnskapspåfyll og løpeglede året rundt.

Vårens kuleste løp!

Sentrumsløpet er et av vårens kuleste løp. I 2024 avholdes det i Oslo 27. april. Du kan velge mellom 5 og 10 kilometer. Du får mulighet til å løpe i Oslos gater med tusenvis av andre løpeglade mennesker. Hva med å kickstarte årets løpesesongen med startplass på Sentrumsløpet og gode medlemsfordeler hos Runner’s World?

Ta første steg på veien mot ditt nye mål og velg mellom treningsprogram for blant annet 5 og 10 km!

Våre løpeprogram er designet for å gi deg kontinuitet og progresjon i treningen, uansett hvilket utgangspunkt du starter på. I løpet av treningsprogrammet vil belastningen og treningsvolumet gradvis øke etter hvert som du blir i bedre form.

Når det nærmer seg løp, får du konkrete tips til den viktige formtoppingsperioden inn mot de siste dagene før løpet.

Dette er dine medlemsfordeler

  • Full tilgang til alt innhold på Runner’s World sin nettside + digitale utgaver og arkivsøk.

  • Eksklusive medlemskvelder med påfyll av kunnskap gjennom foredrag og løpekurs.

  • Gratis treningsprogram for alle distanser fra 5 kilometer til maraton, tilpasset ditt individuelle nivå – også for deg som ønsker å komme i gang med løpingen!
  • Fire omfattende magasiner – laget av norske løpere til norske løpere – rett i postkassa.
  • Rabatt på løps- og treningsreiser fra Springtime Travel, som f.eks. New York Marathon, Berlin Marathon og Medoc Marathon.
  • Ukentlige medlemsbrev med øktforslag til din treningsuke, aktuelle nyheter og relevant løpestoff.
  • Gavekort på løp arrangert av Springtime Event – som bl.a. Winterrun, Sommernattsløpet eller Oslos Bratteste.